Kerem Alışık, Fekeli rolü ile Bir Zamanlar Çukurova’ya damga vurdu

Kerem Alışık, Fekeli rolü ile Bir Zamanlar Çukurova'ya damga vurdu

Etkileyici hikayesi ve dev prodüksiyonu ile hak ettiği bir başarı elde ederek, Uluslararası camiada da ilgi gören, MIPCOM fuarında da önemli bir yer tutan Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümünde Kerem Alışık fırtınası vardı.

Kerem Alışık yayınlanan bölümde ilk kez”Fekeli” olarak ekranlara yansıdı. Fekeli, dün gece yayınlanan 6. bölüm ile dizide suların durulmayacağına, aksine daha da dalgalanacağının ayak seslerini işittirdi.. Yaman ailesinin artık ezeli bir rakibi var. Adı da: ‘Fekeli’

Başrollerini Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek’in paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova’nın yapımını Tims&B, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstleniyor.

1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay geliyor ve kader bu çifti, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıyor… Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişiyor… “Bir Zamanlar Çukurova” her Perşembe atv’de.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*