Kerem Bürsin, Best FM’e konuk oldu

Kerem Bürsin, Best FM'e konuk oldu

Bürsin, gala’da gösterilen ilk bölümün ardından Blutv platformunda 2 bölümü yayınlanarak, seyirciye görücüye çıkarılan, kimi izleyicinin beğendiği, kimi izleyicinin ise eleştirdiği dizisi ile ilgili konuştu.

İlk yaptığı açıklamada da değindiği, eleştiriler olacaktır ifadesini tekrarlayan Kerem Bürsin, Türkiye’de bir daha ne zaman böyle bir fırsat gelecek de Vampir’i oynayacağım, bu önemli bir fırsattı diye konuştu.

İlk önce Kelebekler filmi, ardından da Yaşamayanların ortak yapımcısı olan Kerem Bürsin, yapımcılığa genç yaşta soyundunuz, kimse size daha erken demedi mi diye yönelttiği soruya da, “Derdimiz sanatı teslim etmek. Risk almak gerekiyor. Desteğe ihtiyacı olan sanatsal projelere destek vermek. Belki arkamdan konuşuyorlardır. Yüzüme karşı demediler. Üniversiteden beri kamera önü kamera arkası ilgilendim. Ülkemizde çok doğru yapılmıyor bazı şeyler. İnsan içinde olunca çok anlamıyor iyi ya da kötü olduğunu. Ama denemeye değer. ” diye cevap verdi.

Konuk Oldu

Çocukluğundan beri vampir olmak gibi bir hayali olan Kerem Bürsin, yeni rolü için Dracula kitabını da okuduğunu belirtirken, Daha çok vampir dünyasını filmler, dizilerle izledim. İstanbul ne alaka diyorsun aslında çok ilgisi var. Dizi setinden ısırmak istediğim kişi yönetmenimiz Alphan Eşeli diye konuşarak yayında kahkahayı bastı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*