Kerem Bürsin, Yaşamayanlar setindeki taciz iddiası için açıklama yaptı

Kerem Bürsin, Yaşamayanlar setindeki taciz iddiası için açıklama yaptı

Kerem Bürsin’in aynı zamanda ortak yapımcıları arasında yer aldığı ve başrolünü oynadığı Yaşamayanlar setinde yaşanan taciz iddiaları konuşulmaya devam ediyor. Elit İşcan’ın iddiaları üzerine, Efecan Şenolsun’da açıklama yapmıştı.

Çarpışma dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Efecan Şenolsun söz konusu taciz iddialarını asılsız olarak ifade ederken, Elit İşcan ise tanıkları olduğunu dile getirdi.

Kerem Bürsin’den Açıklama

Dizinin ortak yapımcısı ve başrolü olan Kerem Bürsin, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile konunun takipçisi olacağını açıklasa da, aradan 5 ay geçmiş, şu dakikaya kadar ne oldu, ne yapıldı veya bu dakikadan sonra ne yapılabileceği de merak konusu oldu. İşte Bürsin’in o açıklaması:

“Yaşamayanlar setinde söz konusu olaya şahit değildim. Ancak, şiddet, taciz ve cinsiyet ayrımcılığının her türlüsüne karşıyım. Yaşanan olaydan dolayı derin üzüntü duyuyorum. Tanıklardan alınan geribildirimler neticesinde, ilgili oyuncunun hem sette alkollü olmasından hem de rahatsızlık verecek nitelikte hareket etmesinden dolayı sözleşmesi gereği ortak yapım firmalarının, gerekli yaptırımları uyguladıklarından ve/veya uygulayacaklarından şüphem yoktur. Hukuki süreci de yakından takip ediyor olacağım.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*