Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Keremcem ile reytingleri yükselten Aşk ve Mavi final yapıp, bitiyor!

Dizi Haberleri

Keremcem ile reytingleri yükselten Aşk ve Mavi final yapıp, bitiyor!

Emrah ile parada anlaşılamaması nedeni ile başrol oyuncusunda değişikliğe giden Aşk ve Mavi, Keremcem’i başrol oyuncusu yaparak reytinglerini katlamıştı.

Keremcem ile reytingleri yükselten Aşk ve Mavi final yapıp, bitiyor!

Aşk ve Mavi’de Emrah’dan boşalan başrol koltuğuna oturması ile birlikte reytinglerini yükselterek, toplam izleyici grubunun ilk beş sırasına tekrar girmeyi başaran Aşk ve Mavi final kararı aldı.

3.sezonuna başladığından bu yana reytingleri oldukça düşük olan, Emrah’ın yerine Keremcem’in gelmesi ile reytinglerini neredeyse 2 kat arttıran Aşk ve Mavi final yaparak ekranlara veda edecek.

Son olarak 76. bölümü ile ekranlara gelen Aşk ve Mavi, 16 Kasım 2018 Cuma günü yayınlanacak olan 78. bölümü ile final yaparak, ekran macerasını sonlandıracak.

Reytingleri arttığı halde neden final kararı aldığı anlaşılamayan dizi, bir bölüm daha yayınlandıktan sonra, tarihte erteleme olmaz ise son bölümü olacak olan 78. bölümü olan final bölümü ile ekranlara veda edecek.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı