Keremcem: Üstümden reklam yapılıyor

Keremcem: Üstümden reklam yapılıyor

Kısa sürede final yapan İki Yalancı macerası sonrasında herhangi bir projede yer almayan yakışıklı oyuncu’nun adı Kapan filmi ile anıldı. Daha çekimlerine başlamadan ünlü oyuncu ile yollar ayrıldı.

Anlaşamadıkları yönünde çıkan iddialar üzerine yapım ekibi de, Keremcem’de sessizliğini korurken, yaptığı açıklama ile zaten Kapan filmi ile hiç anlaşamadığını söyledi.

Keremcem yerine Kemal Uçar ile anlaşıldığı haberini okurlarımızla paylaşmamızdan günler sonra açıklama yapan Keremcem, üzerimden filmin reklamını yapmaya çalışıyorlar, algı yaratılıyor yorumunda bulundu.

Reklam Yapılıyor

Ünlü oyuncu, o iddialar ile ilgili “Kerem gitti Kemal geldi” denmiş ama henüz görüşme aşamasındayken, anlaşmadığım bir sinema filminden nasıl ayrılabilirim? Önümüze konulan sözleşmeyi, şartlarda anlaşamadığımız için imzalamadım ve teklifi reddettim. Filmin tanıtımı için ismim üzerinden reklam yapılmaya ve yanlış bir algı yaratılmaya çalışılıyor” ifadelerini kullandı.

Kudret Sabancı’nın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Muharrem Gürer ve Mehtap Şahin Altıntaş kaleme aldı. Oyuncu kadrosunda Erkan Petekkaya, Öykü Çelik ve Kemal Uçar dışında Orhan Aydın, Neslihan Acar, Ali Gürer, Gizem Denizci, Recep Güneysu, Poyraz Eser, İrfan Aslanhan ve Duygu Karaca gibi isimlerde rol alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*