Keremcem, Yaman karakteri ile Aşk ve Mavi’de fırtınalar estirecek

Keremcem, Yaman karakteri ile Aşk ve Mavi'de fırtınalar estirecek

En son İki Yalancı isimli, ekran macerası kısa süren dizide rol alan yakışıklı oyuncu, Yaman karakteri ile katıldığı Aşk ve Mavi dizisinde köklü değişikliklere neden olacak bir karakter olacak.

Başrol oyuncusu Emrah’ın ölerek diziye veda edeceği 75. bölümde, şarkıcı ve oyuncu Keremcem’de diziye dahil olacak. Fazıl Göreçki’nin gayrımeşru oğlu olan Yaman, ailede önemli değişikliklerin yaşanmasını sağlayacak.

Başarılı isim, dizinin oyuncu kadrosuna katılması ile ilgili olarak, 2 sezon boyunca devam ederek bir kitleye hitap etmeyi başarmış olan bir yapımda yer almanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Gelen tekliflerde seçici davrandığım için bir süredir uzak kaldığım ekranlara dönmek ve izleyicimle tekrar buluşacak olmak heyecan verici. Yaman karakterinin “Aşk ve Mavi’ye” yepyeni bir soluk katacağına inanıyorum” diye konuştu.

Keremcem’in dışında, Burcu Kıratlı, Kenan Bal, Cüneyt Mete, Ayşegül Ünsal, Alayça Öztürk ve Birgül Ulusoy gibi isimlerin yer aldığı Aşk ve Mavi, Cuma günleri ekranlara gelmeye devam edecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*