Keşke Hiç Büyümeseydik bu reyting ile devam ettirilmez

Keşke Hiç Büyümeseydik bu reyting ile devam ettirilmez

Televizyon izleyicisi kendisini tatil modundan çıkarıp, televizyon karşısına henüz kurulmamışa benziyor. En azından reytinglerin ortaya koyduğu veriler bu yönde, ancak bu Keşke Hiç Büyümeseydik’in aldığı reytingin çok kötü olduğu gerçeğini değiştirmez.

Bu reyting ile 5 bölüm bile ettirilmez. Yine de ekranların yeni sezon başlangıcını 17-24 Eylül olarak ele alıp, ne olacağını görmek gerekiyor. Öyle ki pek eski ve yeni dizi 17 Eylül itibari ile start verip, izleyici ile buluşacak.

O nedenle ilk haftasını nazarlık olarak görüp, 2. ve 3. bölümlerde nasıl bir izlenme edeceğine bakmak lazım ki, her halükarda durumunu riskli olarak görmek yanlış olmayacaktır. Aynı gün yayınlanan Elimi Bırakma 5 bandında bir reyting aldı. O halde biri alıyor ve diğer alamıyorsa tatilden dönecek izleyicinin bu oranlara edeceği etki bir işe yarar mı, ona da şüpheli baktığımızı söylemekte yarar var.

Bunu seçimlerde sandığın %50’si açıldıktan sonra geriye kalan oyların da benzer şekilde seyrettiği gerçeği gibi bakmakta yarar var. Umarım biz yanılırız ve ekran ömrü bol olur ama bize kalırsa şimdiden geçmiş olsun..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*