Kibariye: Bizim sevmekten başka işimiz yok

Kibariye: Bizim sevmekten başka işimiz yok

Evli olduğu Ali Küçükbalçık’ın bir çok defa farklı farklı kadınlar ile samimi şekilde görüntülenmesi bile Kibariye’nin eşine olan aşkının önüne geçemiyor.

Son olarak geçtiğimiz haftalarda basına yansıyan fotoğrafların ardından Neşet Ertaş festivalinde sahne alan Kibariye, “sil baştan” parçasını söyleyip, kocasını alkışlatarak devam edeceğiz mesajı vermişti.

Bir ara boşanacakları dahi konuşulan iki ismin, daha sonra yaşananları bir masaya yatırdığı, sil baştan başlamaya karar vererek, her şeyi geride bırakan çift mutluluk pozları veriyor.

BAŞKA İŞİMİZ YOK

Hem sahne hem tatili bir arada yürüten Kibariye, Bodrum’da kocası Ali Küçükbalçık ile tatil yaparken, bu mutlu anları ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmiyor. Çıkan tüm haberlere inat dercesine mutluluk pozları veren Kibariye, son yaptığı paylaşımla da her şey yolunda mesajı verdi.

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa da “Bugün yaşamı seviyoruz. Yarinda bir neden bulur severiz. Bizim sevmekten başka bir işimiz yok ki…” notu yazarak dedikoduların önünü bir kez daha tıkadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*