Kibariye’den organizatör’ün iddialarına yanıt: Allah’tan korkun!

Kibariye'den organizatör'ün iddialarına yanıt: Allah'tan korkun!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına katılan organizatör Cevdet Genç, bir takım iddialarda bulunmuş, bu iddialar arasında Kibariye’nin konser parasını aldığı halde sahneye çıkmadığı, kocası Ali Küçükbalçıkçı’nın da para için defalarca aradığı, yiyecekleri yemek için sucuk, salam, pastırma aldırdığını belirtmişti.

Parasını aldığı halde sahneye çıkmadığına yönelik iddiaların ardından konuşan Kibariye, ‘paramı alamadım’ dedi. Kibariye o açıklamasında, “Dortmund’daydım. Konsere gitmiştim. Bir takım şeyler duydum, menajerlerden. Çok sıkıntı yaşadım. İlk gittik karşıladılar. Sevindik. Çünkü yabancı yerdeyiz dil bilmiyoruz, açız.
Sonra ‘acıktık’ dedik. Sağ olsun götürdüler ama burnumuzdan da getirdiler. Bu beni çok üzdü. Bizim evde 4-5 tencere kaynar. İnsanları çağırırız yediririz biz böyle gördük. Otele götürdüler. Bir yığın köpekle kaldık. Sabaha kadar uyumadım. Hazırlandım, sahneye çıkacağım. Ben oraya ekmek için gittim. Gezmeye gitmiyorum. ‘Kardeşim paramı getirin, çıkıyorum ‘dedim. İçeride 300 kişi vardı. ‘Siz çıkın sonra bakarız’ dediler. Ben de ‘param gelmeden olmaz’ dedim.

ÇOK KORKTUM

Orada Bülent ve Cevdet ikisi birden müdahale ettiler. ‘Bu nasıl konuşma karşında bir kadın var’ dedim. Cevdet, kocamın akrabası vardı Ali onun üzerine el attı. O hareketleri görünce çok korktum. Param gelmedi. Seyircinin parasını da almışlar. Çocuğumun ölüsünü öpeyim. Kafasına göre konuşmasınlar. Halkın parasını almışlar, benim paramı da vermediler. Ben 2 kişiye de çıkarım, 500 kişiye de çıkarım. O panikle halkı da unuttum. Özür dileyemedim. Böyle bir şey yok. Bülent Bey yani oranın sahibi bizimle geldi. Pazar günüydü. Ben arabada oturdum. Ali benden para istedi. verdim.

ALLAH’TAN KORKUN!

Ali gitti, sucuk aldı, pastırma ve sosis aldı. Salam almadık. Paramızı kendimiz verdik. Paraya ihtiyacınız olduğunu bilseydim ben size verirdim. 45 yıldır sahnedeyim. Kul hakkına girmedim. Sizi kınıyorum. Sibel Can, Güllü, Ebru Yaşar da paralarını alamamışlar. Onlar beni kolladılar. ‘Kiboş öyle bir kadın’ değil dediler. Halkla benim aramı kötü yapmak istiyorsunuz ama yapamazlar. Sizi kınıyorum. Size kimse gelmez. Allah’tan korkun be!” diye konuştu.

Kibariye’nin bu açıklamaları ardından, ilk açıklamayı yaptığı program olan 2. sayfaya bağlanan organizatör, Kibariye’nin iddialarını yalanlarken, para meselesi ile ilgili bir kez daha vurgu yaptığı şu sözleri sarf etti:

“Hiç mi Allah korkun yok. Sen bu işin içinde eşin Ali’nin neler yaptığını bile bile bizi nasıl sahtekarlıkla suçluyorsun. Geçen yıl ben sana 3 tane yılbaşı konserinde bir dünya para verirken ‘Allah razı olsun’ dediğin günleri ne çabuk unuttun!

KOCAN PARALARI CEBİNE ATTI

Bizde hangi sanatçının 5 kuruşu kalmış. Onca sen kendi kocanı yargıla, ondan sonra bizi hırsızlıkla sahtekarlıkla suçla! Bunu bütün Türkiye’ye duyuracağım. Nasıl bir insan olduğunu senin eşinin herkese bildireceğim. Sen bunların çok iyi farkındasın ama kendini aklamak için bizleri kötülüyorsun. Yazıklar olsun. Benim de çoluk çocuğum var. Ben de ekmeğim için uğraşıyorum. Olmadı Kibariye Hanım! Olmadı! O kadar insanın giriş paralarına tenezzül ettin. Kocan o paraları cebine alıp giderken, diyemedin mi “Madem gidiyoruz, konsere çıkmıyoruz. Bu paraları geri verelim…”

5 KURUŞUNUZ YOKTU

Diyemezdin çünkü cebinizde 5 kuruş paranız yoktu! Senin kocan 500 Euro için günde 10 kere aradı beni Yalvardı bana. ‘Bana 500 Euro gönder’ diye. Nasıl oluyor da sen kocana ‘Ben Kibariye’yim benim cebimde param vardı’ diyebiliyorsun? Yazıklar olsun!”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*