Kimin aklına gelmişse ellerine sağlık!

Kimin aklına gelmişse ellerine sağlık!

Yeni sezona 6 yeni mahkum ve bir yeni ceza evi müdürü ile girecek olan Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’li Avlu, yeni tanıtımında ‘Avlu’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diyerek, değişimin habercisi oldu.

Kızı’nın ölümü ile yıkılan ve intikam’la dolan bir anne’nin bir katile nasıl dönüştüğünü, o acının bir anneyi, bir insanı nasıl şiddete ittiğini sezon finalinde izledik. Artık elinde kan olan Deniz, yeni sezonda bambaşka bir Deniz olacak.

Eline kan bulaştı, hapishane’nin ağalarından birinin canına kast etti, ve artık o gözü kara biri! Yeni sezonda Avlu ondan mı sorulur şimdilik bilinmiyor ama mağdur’dan zalime dönüşen bir kadının yeni halini izleyeceğimiz kesin..

Tüyleri diken diken yapan, “Mutlu aileler birbirine benzer. Her mutsuz aileninse kendine özgü bir mutsuzluğu vardır. Acılar konuşabilir ama derin acılar dilsizdir. Vahşi doğa, vahşi doğadır. Annelikse anneliktir. Bıçak saplayıp gönlüne kurtulmak varken kim ister buna katlanmak… Bir an bir ömrü nasıl değiştirir? Bir kayıp, bir ömrü nasıl değiştirir? Sıcak huzurlu yatağında uyurken, sen kimsin? Şiddetin ve kaosun ortasında sen kimsin? Kimsin sen? Sevdiğini korumaya çalışırken sen kimsin? Sevdiğini kaybettiğinde sen kimsin? Kimsin sen?” sözleri ardından Avlu’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sözlerinin sarf edildiği tanıtım sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına adını yazdırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*