Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kısır Döngü filminin vizyon tarihi belli oluyor!

Film Haberleri

Kısır Döngü filminin vizyon tarihi belli oluyor!

Başarılı oyuncular Burak Hakkı ve Serra Erciyes’in başrollerini paylaştığı Kısır Döngü’nün vizyon tarihi belli oluyor.

Kısır Döngü filminin vizyon tarihi belli oluyor!

Organ ticareti yapan, önemli miktarda bir parayı döndüren organ mafyasının kararttığı hayatlar, Burak Hakkı ve Serra Erciyes’in oyunculuğunda beyazperde’de seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bel Studio’nun yapımcılığını yürüttüğü, Sümeya Kökten’in yönetmenliğini üstlendiği filmde başrol oyuncuları ile birlikte Belçikalı isim Shark Carrera ve Julie Bezin’de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Senaryosunu da Kökten’in kaleme aldığı Kısır Döngü’de, organ bağışı bekleyen ailelerin, organ mafyasının eline düşmesi sonrasına yaşanan dram dolu hikâyeleri konu ediliyor. Mayıs ayında Bursa’nın Gemlik ilçesinde çekimlerinin önemli bir bölümü tamamlanan film, organ konusu ile ilgili biliçlendirmeye çalıştığı gibi yaşanan dram ile de izleyenleri hüzne boğacak.

Film, avukat bir annenin kalp hastası oğlunun hayatını kurtarmak uğruna organ mafyasıyla girdiği zorunlu işbirliğini anlatırken, vizyona da tüm dünyayla aynı anda girecek.

Henüz yayın tarihi belli olmayan filmin vizyon tarihinin önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı