Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’da yetmedi! Çarpışma reytingleri beklenenin altında kaldı

Köşe Yazısı

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’da yetmedi! Çarpışma reytingleri beklenenin altında kaldı

Uzun süredir tanıtımları dönen, Ay Yapım imzası ve muhteşem kadrosu ile geçtiğimiz akşam izleyici ile buluşan Çarpışma’nın alacağı reyting merak ediliyordu.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu'da yetmedi! Çarpışma reytingleri beklenenin altında kaldı

Show Tv ekranlarında geçtiğimiz akşam ilk bölümü yayınlanan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı Çarpışma dizisi aldığı reyting ile beklentilerin altında kaldı.

Zira böyle bir kadro, uzun süre dönen tanıtımlar, Tatlıtuğ ve Sangu’nun sahip olduğu bireysel hayranları, dizinin çok daha fazla reyting ile başlangıç yapacağı inancını taşıttırıyordu ama öyle olmadı.

Bırakın Perşembe günlerine ambargo koyan Bir Zamanlar Çukurova’yı indirmeyi, diğer rakipleri Avlu ve Bizim Hikaye’yi dahi geçemedi. Gecede geçtiği tek rakibi, başladığından bu yana reytinglerde yüzü gülmeyen Muhteşem İkili oldu.

Total grubunda 3.99 reyting alarak 10. sırada yer alan Çarpışma, AB grubunda ise nispeten daha umut vericiydi. 5.60 reyting aldığı AB grubunda 3. sırada yer alan Çarpışma’nın sonraki bölümlerinde ne kadar izlenme oranı elde edeceği de merak konusu oldu.

Yeni başlayan diziler genelde reytinglerde açılışını 3 bandında yaparken, daha sonra bunun üstüne çıkıp, mevcut rakiplerinin önüne geçmeyi bir türlü başaramadılar. Bakalım Ay Yapım farkı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun etkisi, diğer bölümlerde nasıl bir fark yaratacak, göreceğiz.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Köşe Yazısı

Yukarı