Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’da yetmedi! Çarpışma reytingleri beklenenin altında kaldı

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu'da yetmedi! Çarpışma reytingleri beklenenin altında kaldı

Show Tv ekranlarında geçtiğimiz akşam ilk bölümü yayınlanan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı Çarpışma dizisi aldığı reyting ile beklentilerin altında kaldı.

Zira böyle bir kadro, uzun süre dönen tanıtımlar, Tatlıtuğ ve Sangu’nun sahip olduğu bireysel hayranları, dizinin çok daha fazla reyting ile başlangıç yapacağı inancını taşıttırıyordu ama öyle olmadı.

Bırakın Perşembe günlerine ambargo koyan Bir Zamanlar Çukurova’yı indirmeyi, diğer rakipleri Avlu ve Bizim Hikaye’yi dahi geçemedi. Gecede geçtiği tek rakibi, başladığından bu yana reytinglerde yüzü gülmeyen Muhteşem İkili oldu.

Total grubunda 3.99 reyting alarak 10. sırada yer alan Çarpışma, AB grubunda ise nispeten daha umut vericiydi. 5.60 reyting aldığı AB grubunda 3. sırada yer alan Çarpışma’nın sonraki bölümlerinde ne kadar izlenme oranı elde edeceği de merak konusu oldu.

Yeni başlayan diziler genelde reytinglerde açılışını 3 bandında yaparken, daha sonra bunun üstüne çıkıp, mevcut rakiplerinin önüne geçmeyi bir türlü başaramadılar. Bakalım Ay Yapım farkı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun etkisi, diğer bölümlerde nasıl bir fark yaratacak, göreceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*