Kızım 2.bölüm Fragmanı Muhteşem bir dizi!

Kızım 2.bölüm Fragmanı Muhteşem bir dizi!

TV 8’in 2018/2019 sezonu için ilk dizisi olan Kızım görücüye çıktı, ilk bölümü ile de ekranlara geldi. İzleyicinin büyük beğenisi toplayan dizi Çarşamba gününe yeni bir soluk getireceğini kanıtladı.

Diziden bahsetmeden bir şeyin altını çizmek istiyoruz; Acun Ilıcalı büyük televizyoncu, bunu bir kere daha kanıtladı. Medyapım bu sezon ekranlara tam 7 dizi getiriyor, henüz 2’si yayına girmedi ama konularına vakıfız, az çok hikayesini de biliyoruz. Bu sektörün içinde olan, yakından takip eden biri olarak şunu söyleyebiliriz ki, Medyapım’ın bu sezon ekranlara getirdiği diziler arasında açık ara en iyisi olduğunu söyleyebiliriz.

Henüz 8 yaşında olan Beren Gökyıldız bir kez daha oyunculuğu ile oyunculuk dersi verdi. Oyunculuğu ve performansı muhteşemdi. Tabi Buğra Gülsoy ile Leyla Lydia Tuğutlu’yu da unutmamak lazım.. Dizi yer yer hüzünlendirdi, “ya yazık, küçücük çocuğa yapılmaz ki” dedirtti ama genel anlamda tebessüm ettirdi, nihayetinde bir dizi ve kurgu olduğunun farkında olarak değerlendirmek gerekiyor.

kızım 2.bölüm resim

Kızım’da bu açıdan değerlendirildiğinde, hikayesi ile, oyunculukları ile bu sezonun en başarılı dizilerinden biri olacak gibi görünüyor. Çarşamba günlerinin rekabet düzenini değiştirmeye aday olduğunu da kanıtladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*