Kızım dizisinin yayın günü değişti artık Cuma günleri yayınlanacak

Kızım dizisinin yayın günü değişti artık Cuma günleri yayınlanacak

Henüz Kızım dizisinin ilk bölümü yayınlanndı. 2. bölümünü izlemek için Çarşamba gününü bekleyen izleyiciler dizinin yayınlanan 3. tanıtımı ile yayın gününün değiştiğini görünce şaşkınlığa uğradı.

Hikayesi ile hem güldürecek hem hüzünlendirecek olan Kızım bundan sonra Cuma günleri ekranlarda olacak. 2. Bölümü ile 28 Eylül Cuma akşamı TV 8 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Dizinin hayranları günün değişmesi nedeni ile 2 gün gecikmeli olarak diziye kavuşacakları için üzgün olsalar da TV 8 doğru bir strateji uyguladı. Şuanda Çarşamba günleri aksiyon temelli dizilerin yer aldığı bir gün, diğer yandan Cuma ise dramların ekrana taşındığı bir gün.

Dolayısı ile benzer konulu dizilerin olduğu gün yayınlanması izleyicinin dram noktasında bir seçim yapmasına neden olacak ve böylelikle izlenme oranlarının yükselme şansı daha fazla olacak.

KIZIM DİZİSİ GENEL KONUSU

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir. Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*