Kızım yeni gününde ne kadar izlendi? 28 Eylül reytinglerinde şaşırtan sonuç

Kızım yeni gününde ne kadar izlendi? 28 Eylül reytinglerinde şaşırtan sonuç

Çarşamba günü Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz gibi aksiyon odaklı bir günde izleyicinin ilgisini çekemeyeceğini düşündükleri için 2. bölümü itibari ile günü değiştirilen Kızım, büyük bir başarıya imza attı.

Reyting sonuçları şaşırttı

Yeni günü olan Cuma gününe damga vurarak, 5.84 reyting ile total’in ikincisi, 6.52 reyting ile de AB grubununda birincisi olan Kızım elde ettiği başarı ile TV 8’inde, oyuncularının da yüzünü güldürdü. Diziye olan ilgi sosyal medyada devamlı dizi ile ilgili postlar atılmasından da belliydi!

Cuma günlerinin reyting lideri olan Arka Sokaklar koltuğunu kimseye bırakmazken, 6.58 ile toplam izleyici grubunun birincisi, 4.22 reyting ile AB grubunun ise dördüncüsü oldu.

Show Tv’de Timuçin Esen ve Nurgül Yeşilçay’ın bir araya geldiği Gülperi 4.66 reyting ile total grubunun üçüncüsü olurken, 3.19 reyting ile de ab grubunda 10. sırada yer aldı.

İstanbullu Gelin ise kötü reytingi ile oldukça şaşırttı. 4.06 reyting ile toplam izleyici grubunda 8. sırada yer alan İstanbullu Gelin, geçtiğimiz hafta lider olduğu AB birinciliğini Kızım’ a kaptırınca ikinci sırada yer aldı.

Aşk ve Mavi’de 4.24 reyting ile total grubun 6’ncısı, 1.72 reyting ile de ab grubunun 20. sırasında yer aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*