Kızım’da buzağı doğurtma sahnesi hiç olmadı!

Kızım'da buzağı doğurtma sahnesi hiç olmadı!

Bir kafe de otururken aldığı doğum haberi ile alelacele kalkan Candan’ı ilk başta kadın doğum doktoru sanan izleyici, bir ineği doğurtmaya gittiğini görünce şaşkınlığını gizleyemedi, zira sosyal medyada da kadın doğum uzmanı olarak bekliyorduk itirafları da ardı ardına sıralandı.

Dizide ki ilk veterinerlik icraatini buzağı doğurturken gösteren Canan, hiçte böyle bir iş yapıyormuş gibi görünmedi. Bir buzağı doğurttuğunu düşünmemek için pek çok sebep vardı.

Medyapım gibi işinin ehli bir yapım şirketinin, Şeref Meselesi, Kördüğüm ile Fazilet Hanım ve Kızları gibi başarılı yapımların yönetmenliğini üstlenmiş usta yönetmen Gökçen Usta gibi bir ismin bu sahneyi nasıl oldu da bu kadar amatörce çekmeye gönülleri razı oldu bilemiyoruz ama eleştiriyoruz.

Kore uyarlaması olan dizinin orjinalinde böyle bir sahne var mıydı yoksa uyarlama senaryoya kendileri mi ekledi bilemiyoruz ama varsa neden koymadınız, yoksa ve kendiniz böyle bir sahne eklediyseniz neden hakkıyla yapmadınız demekten de geri kalamıyoruz.

Sahneyi inandırıcı kılmayacaksanız böyle bir sahneyi koyup, kaliteyi düşürmekte ki maksadı da merak ediyoruz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*