Koca Koca Yalanlar aldatmayı normalleştiriyor mu?

Koca Koca Yalanlar aldatmayı normalleştiriyor mu?

1 Yastıkta 1000 yalan sloganı ile yayın hayatına girmeye hazırlanan Hakan Yılmaz, dizisi ile ilgili özellikle sosyal medyada, kadınların aldatılmasını normalleştiriyor şeklinde ki eleştirilere “yapmayın oğlum” diyoruz dedi.

Dizisinin başlama arefesinde Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na konuşan başarılı oyuncu, yalnızca kadınlar değil, erkeklerde aldatılıyor, ki biz burada aldatmayı normalleştirmiyor, aksine aldatan erkeğin başına gelen trajikomik durumları gösterip “yapmayın oğlum” demeye çalışıyoruz dedi.

2 bölümü çekilen ve 3. bölümünün çekimlerine devam ettiklerini belirten başarılı oyuncu, özel hayatından, siyasete, spordan, ekranların durumun kadar pek çok konuda gelen soruları da yanıtladı.

Siyasi tarafına kısaca değinmek gerekirse,ben solcuyum ama sağcı arkadaşlarımda var, sandıktan çıkan karara saygı gösterilmeli, kutuplaşma olmadan birlikte yaşamayı öğrenmeliyiz diyen Hakan Yılmaz, artan şiddet sorununa karşı ise hayat görüşüm gereği “idam” olayına karşıyım, at cezaevine ömrü boyunca orada kalsın ya da caydırıcı farklı cezalar oluşturulsun görüşünü savundu.

DAVA DEVAM EDİYOR

Bir ara kendisine yapılan saldırı ile ilgili de konuşan Hakan Yılmaz, dava devam ediyor, bence cahilliğinden yaptı derken, hükümete küfür ettiği iddialarını ise, böyle saçma bir şey olabilir mi? Gecenin 2’sinde küfür ede ede otele mi gireceğim? Bu dediği filmlerde bile olmaz diyerek, gerçeklikten uzak olduğunu dile getirdi.

Geleneksel televizyonculuk yavaş yavaş biteceği görüşünde olan ünlü oyuncu, Okan Bayülgen ile bir internet dizisi çektiklerini ama yayınlanacak platformu bulamadık dedi.

Hakan Yılmaz’ın dizi de canlandırdığı Ahmet karakterinin arkadaşına ona söylediği “Aldatmayan erkek yoktur, yakalanan erkek vardır” sözünden yola çıkarak noktalanan röportajda, Yılmaz’ın cevabı ise:

“Yakalanıyorsa aldatıyor demektir… Aldatıyorsa da yakalanması kesin gibidir… Dolayısıyla bu yolun sonu yol değildir. Aldatmasınlar da, yakalanmasınlar da…Zaten biz bu dizide erkeklere aldattıkları halde nasıl duruma düşeceklerini anlatıyoruz.” oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*