Koca Koca Yalanlar final kararı aldı bitiyor!

Koca Koca Yalanlar final kararı aldı bitiyor!

Yayın hayatın başladığı Pazartesi gününde, yeni sezon dizileri Çukur, Söz ve Yasak Elma’nın başlaması ile birlikte izlenme payı çok düşen ve bu nedenle Salı gününe alınan Koca Koca Yalanlar, bugünde de tutunamadı.

Son yıllarda yapılan en iyi komedi projesi olan, başlangıçta eleştirilse de vermek istediği mesajı sonradan anlaşılan ve takdir gören Koca Koca Yalanlar, son olarak 11. bölümü ile ekranlara geldi.

İzlenme oranları çok düşük olan dizi için daha fazla şans tanıma imkanı kalmayan Kanal D, diziyi bitirme kararı aldı. Önümüzde ki hafta 12. bölümü ile yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda edecek. İşte final bölümü konusu:

“Müjgan, Ahmet’i kendisinden uzaklaştırmak için Erdem’in planını uyguluyor! Müjgan, Ahmet’i hayatından tamamen çıkartmanın yollarını aramaktadır. Erdem ile paylaştığı bu durum üzerine bir plan yaparlar. Ahmet’in yaptığı gibi, onun karşısına evgili olarak çıkacaklardır. Ele ele Ahmet’in karşısına çıkarlar. Ahmet, gördüğü bu manzara karşısında şok olur. Eşine karşı aşkının tekrar alevlendiği bu zamanlarda, görmek zorunda kaldığı tablo onun için bir yıkım olur. Müjgan yaptığına pişman olsa da, artık dönüşü yoktur.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*