Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Koca Koca Yalanlar reytinglerde yükselişini sürdürüyor

Televizyon

Koca Koca Yalanlar reytinglerde yükselişini sürdürüyor

İlk bölümü ile ekranlara geldiğinde aldatmayı meşrulaştırdığı noktasında sosyal medyada yoğun eleştiriye tutulan ve hatta RTÜK’e şikayet edilen Koca Koca Yalanlar, reytinglerde de yükselişe geçti.

Bayram tatilinin bitmesi ve çalışanların da evine dönmesi ile birlikte izleyicinin de televizyona yönelmesi ile, izlenme oranını arttıran Koca Koca Yalanlar, geçtiğimiz akşam 3. bölümü ile ekranlara geldi.

Karısına yakalanması sonrasına “eşşekler gibi pişman” olan Ahmet, karısı Müjgan’a kendisini affettirmek için elinden geleni yaptı. Karısının o halini görüp büyük suçluluk duygusu yaşayan Ahmet, Sude’yi terk ederken, Sude’de Ahmet’i kendine geri getirmek için numaralar denedi ama büyük bir sürpriz ile karşılaştı.

Yine izleyiciyi kahkaha boğan bir bölüm ile ekrana gelen Koca Koca Yalanlar, geçtiğimiz hafta total grubunda 3.61 reyting alırken, bu hafta reytinglerini yukarı çekip, 4.30 reyting ile bir kez daha gün birincisi oldu.

AB’de 5,07, ABC1 de ise 5,00 reyting alan Koca Koca Yalanlar, günü tüm gruplarda lider olarak kapatma başarısı gösterdi. Romantik komedi dizisi Koca Koca Yalanlar, önümüzde ki Pazartesi 4. bölümü ile ekranlarda olacak.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı