Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Koca Koca Yalanlar yayın günü değişti, Salı gününe alındı

Dizi Haberleri

Koca Koca Yalanlar yayın günü değişti, Salı gününe alındı

Kanal D’nin ekranlara taşıdığı başarılı komedi dizisi, Pazartesi günü ile başladığı ancak reytinglerde oldukça düşük sıralamada kalan Koca Koca Yalanlar’ın yayın günü değişti.

Koca Koca Yalanlar yayın günü değişti, Salı gününe alındı

Televizyon ekranlarında yayınlanan komedi dizileri için çıtayı yükselten, uzun süredir de izleyicinin özlemini duyduğu bir komedi başarısı ortaya koyan Koca Koca Yalanlar, reyting kaygısı nedeni ile Salı gününe alındı.

16 Ekim itibariyle artık Salı günleri yayınlanacak olan sevilen dizinin yeni gününde reytinglerde nasıl bir sonuç elde edeceği de merak konusu oldu. Zira Salı günü de elde edeceği izlenme oranları da Pazartesi gününde ki gibi olursa, dizi için final kararı alınması an meselesi olacaktır.

Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Selen Uçer, Pelin Öztekin, Ferdi Sancar, Rüzgar Aksoy ve Tuğçe Karabacak’ın başrollerini paylaştığı komedi dizisi 10. bölümü ile 16 Ekim Salı günü ekranlarda olacak.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı