Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Koca Koca Yalanlar’dan Sezen Aksu şarkılı tanıtım

Dizi Haberleri

Koca Koca Yalanlar’dan Sezen Aksu şarkılı tanıtım

Kanal D’nin yeni sezonunun ilk dizisi olan Koca Koca Yalanlar 13 Ağustos Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi ile buluşmak için gün sayarken, Kanal D’den yeni dizisi için Sezen Aksu şarkılı yeni bir tanıtım yayınlandı.

Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Selen Uçer, Pelin Öztekin, Ferdi Sancar, Rüzgar Aksoy ve Tuğçe Karabacak başrollerinde yer aldığı Koca Koca Yalanlar, vatandaşların şu günlerde ihtiyacı olan “gülme kotasını” karşılamaya aday bir yapım olacağa benziyor.

Kanal D’nin dizi için yayınladığı son fragman’da Sezen Aksu sürprizi yaşandı. Yeni tanıtım arka fonda dizinin adı ve konusu ile de uyumlu olan “Koca Kıçlı” şarkısının çaldığı görüldü.

Koca Koca Yalanlar 1. bölümü ile 13 Ağustos’ta saat 20.00’de Kanal D’de ilk bölümü ile başlayacak.

[boombox_button tag_type=”button” background_color=”#000000″ text_color=”#cccccc” ]SEZEN AKSU ŞARKILI TANITIM[/boombox_button]

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı