Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kocaeli fuarının finalinde MFÖ sahnede olacak

Kültür Sanat

Kocaeli fuarının finalinde MFÖ sahnede olacak

Cem Yılmaz ile ilgili skandal görüntülerin yer aldığı Bodrum Antik Tiyatro’da o akşam sahne alan ünlü grup MFÖ(Mazhar – Fuat – Özkan), 52. Kocaeli Fuarı’nın son günü olan 30 Ağustos’ta sahnede olacak.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonunda gerçekleşen Kocaeli Fuarı 52. Yaz Etkinlikleri kapsamında yaz süresince devam eden konserlerin finali 30 Ağustos’ta yapılacak.

30 Ağustos Zafer Bayramında konser serisinin finalini ise MFÖ yapacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz konserleri Sekaparkta devam edecek. 02 Eylül Pazar Kibariye konseriyle başlayacak Sekapark Yaz Konserleri, 08 Eylül Cumartesi Züleyha Ortak Enbe Orkestrası; 14 Eylül Cuma Serdar Ortaç konseri ile sürecek.

Pop-rock türündeki parçalarıyla kendilerine bir hayran kitlesi oluşturan Mazhar-Fuat-Özkan, bilinen adıyla MFÖ, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi’nde Saat 21.00’de Kocaelili hayranlarıyla buluşacak. MFÖ; Yalnızlık Ömür Boyu, Ele Güne Karşı, Güllerin İçinden, Benim Hala Umudum Var, Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da, Sarı Laleler gibi tüm zamanlara damgasını vurmuş en sevilen şarkılarından oluşan repertuvarlarıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu Kocaeli Fuarı’nda verecekleri konserle yaşatacak.

Sevilen şarkıcı Kibariye 02 Eylül Pazar saat 20.00’da Sekapark’da Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz konserde sahne alacak. Sekaparkta Kibariye ile başlayan konserler, 08 Eylül Cumartesi Züleyha Ortak Enbe Orkestrası; 14 Eylül Cuma Serdar Ortaç konseri ile sürecek.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı