Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kubilay Aka ve Miray Daner’in 29 Ekim fotoğrafı simge haline geldi!

Magazin

Kubilay Aka ve Miray Daner’in 29 Ekim fotoğrafı simge haline geldi!

Müthiş bir kurtuluş macerasını anlatan Vatanım Sensin isimli dizide başlayan aşkları dolu dizgin devam eden Miray Daner ve Kubilay Aka’nın 29 Ekim fotoğrafına beğeni yağıyor.

Kubilay Aka ve Miray Daner'in 29 Ekim fotoğrafı simge haline geldi!

Bir ellerinde Türk bayrağı, bir ellerinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafı ile katıldıkları 29 Ekim kutlamalarında yan profilden çekilen fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan ünlü çiftin fotoğrafı büyük ilgi gördü.

Kubilay Aka’nın bu fotoğrafı 100 binlerce beğeni alırken, fotoğrafa da binlerce yorum geldi. Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun diye paylaşılan fotoğrafa da ‘Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa! notu düşüldü.

Çukur’da Celasun karakterine hayat veren Aka ve Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan karakterine hayat veren ünlü çiftin Bağdat caddesinde düzenlenen kutlamada çekilen bu fotoğrafları da bir anda simge haline geldi.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı