Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümleri neden çekilmiyor?

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümleri neden çekilmiyor?

2016’da sezon finaline girdiği günden bu yana devamlı şu kanal ile anlaştı, bu kanalda yayınlanacak diye haberleri dönen Kurtlar Vadisi (Pusu) bir türlü ekranlara geri dönemedi, izleyicinin gözü de yollarda kaldı.

Popülerliği ve reytinglerdeki başarısı, dizinin kalitesini koruyabilmek için pahalı bir prodüksiyon ile hazırlanmasına neden oldu. Bütçesi belki de en pahalı dizi olan KVP’nin istediği ücretlerin reklamlarla karşılanabilmesi mümkün olmayınca hiç bir kanal yayınlamaya yanaşmadı.

Son sinema filmi Kurtlar Vadisi Vatan’da ne sinema da ne televizyonda yayınlanan tekrarlarda, dizisinin izleyici kitlesine ulaşamadı. Geçtiğimiz gün de TRT’de ikinci kez tekrarı yayınlanan film izlenme oranı ile de ilgi görmediğini gösterdi.

Dizinin akıbeti de film gibi mi olurdu, bizce hayır. Yine kendi gününde ve saatinde ekranlara damgasını vururdu, hem de 2 yıllık bir ayrılık sonrasında ki dönüşü ‘muhteşem’ olabilirdi.

Bu sezonda Kurtlar Vadisi için hiç bir kanal ile anlaşılamadı, yani yeni bölümleri çekilmeyecek. Zaten Necati Şaşmaz, sahibi olduğu Pana Film imzası ile Show Tv için 7/24 dizisinin hazırlıklarını sürdürüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’da hayatta kalan Cahit ve Siyah Sancak’ın komutanının ön planda olacağı dizi için hazırlıklar devam ediyor. O halde, izleyici bu yılda Kurtlar Vadisi ve Polat Alemdar hasretini dindiremeyecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*