Kuşadası’nda Kenan Doğulu ve Sıla rüzgarı

Kuşadası'nda Kenan Doğulu ve Sıla rüzgarı

Yaz boyunca neredeyse Ege’de sayısız noktada konser veren Kenan Doğulu ve Sıla, Kuşadası Amfi Tiyatro’da kendilerini dinlemeye gelen yüzlerce müzikseveri müzikleri ile coşturdular.

Konser’de açılışı son albümünün şarkıları ile yapan Doğulu, bazı şarkılarını kendisini dinlemeye gelen müzikseverler ile birlikte seslendirdi. Daha önce de konser verdiği yerlerde protokolü kaldıran ve seyircileri ön tarafa çağıran Doğulu, Kuşadası’nda da da aynı yolu izledi ve, “Bizde protokol filan yok. Herkes sahne önüne gelip keyfine bakabilir. Bizi dinleyen, değer veren kimseyi ayırt etmiyorum. Haydi herkes yanındakini dansa kaldırsın. Bu gece hep birlikte doyasıya eğleneceğiz. Hepinizi buraya yanıma bekliyorum.” dedi. Coşkuyu arttıran bu hamlesi sonrasında Doğulu, “doksanlar güzeldir, doksanlardaki şarkılar özeldir ve daima özel kalacak şarkılardır. Haydi hep birlikte doksanlara gidiyoruz.” diyerek hayranlarının kendilerini ritme bırakmasını sağladı.

Kuşadası’nda sahne alan bir başka isim olan Sıla ise her konserinde olduğu gibi, burada da muhteşem bir coşku yarattı ve eşsiz müzikleri ile müzikseverlere mükemmel bir gece yaşattı ve o da hayranlarını çoşturdu. “On’dan Kalan Şarkılar” konseptiyle Ege Turnesine devam eden ünlü sanatçıya neredeyse tüm şarkılarında hayranları eşlik etti. Hasta olmasına rağmen sahneye çıktığını belirten Sıla, buna rağmen performansından ödün vermeden yaklaşık iki saat boyunca sahnede kaldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*