La Casa De Papel 3.sezonundan görüntüler ortaya çıktı

Yeni sezonunda ekibe yeni üyelerin katıldığı La Casa De Papel’in yeni sezon hazırlıklarının başladığını gösteren ön tanıtım videosu dizi hayranlarının hasretini daha da alevlendirdi.

2019’da 3.sezonu ile devam edecek olan rekortmen dizi de, geçtiğimiz sezonun oyuncuları kendi adları yazılı olan, cam bir fanus içinde ki sandalyelere oturup, senaryo kağıtlarını ellerine alırken görüntüleniyor. Yeni sezonda dizide yer alacak olan yeni isimler ise, Hovik Keuchkerian ‘Bogota’, Najwa Nimri ‘Alicia’, Fernando Cayo ‘Tamayo’ ve Rodrigo de la Serna ‘The Engineer’ oldu.

Geçmiş sezonlarda dizinin kadrosunda yer alan Úrsula Corberó ‘Tokyo’, Álvaro Morte ‘Profesör’, Jaime Lorente ‘Denver’, Miguel Herrán ‘Rio’, Darko Peric ‘Helsinki’, Alba Flores ‘Nairobi’, Esther Acebo ‘Estocolmo’, Itziar Ituño ‘Raquel Murillo’, Enrique Arce ‘Arturo’ Kiti Mánver ‘Mariví’, Juan Fernández ‘Coronel Prieto’, Mario de la Rosa ‘Suarez’de yeni sezonda ekranlarda yer alacak.

Diğer yandan Berlin ile ilgili bir sürpriz de izleyicileri şaşkına uğratacağa benziyor. Geçtiğimiz sezon senaryo gereği ölen Berlin’in 3.sezon da yer aldığı da görünüyor, belli ki yeni sezonda Berlin’in geçmişine değinilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*