Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

La Casa De Papel 3.sezonundan görüntüler ortaya çıktı

Dizi Haberleri

La Casa De Papel 3.sezonundan görüntüler ortaya çıktı

Netflix’in en çok izlenen dizisi olan, İspanya Merkez Bankası’nın soygunu ile başlayan macera, 3.sezonu ile devam edecek.

La Casa De Papel 3.sezonundan görüntüler ortaya çıktı

Yeni sezonunda ekibe yeni üyelerin katıldığı La Casa De Papel’in yeni sezon hazırlıklarının başladığını gösteren ön tanıtım videosu dizi hayranlarının hasretini daha da alevlendirdi.

2019’da 3.sezonu ile devam edecek olan rekortmen dizi de, geçtiğimiz sezonun oyuncuları kendi adları yazılı olan, cam bir fanus içinde ki sandalyelere oturup, senaryo kağıtlarını ellerine alırken görüntüleniyor. Yeni sezonda dizide yer alacak olan yeni isimler ise, Hovik Keuchkerian ‘Bogota’, Najwa Nimri ‘Alicia’, Fernando Cayo ‘Tamayo’ ve Rodrigo de la Serna ‘The Engineer’ oldu.

Geçmiş sezonlarda dizinin kadrosunda yer alan Úrsula Corberó ‘Tokyo’, Álvaro Morte ‘Profesör’, Jaime Lorente ‘Denver’, Miguel Herrán ‘Rio’, Darko Peric ‘Helsinki’, Alba Flores ‘Nairobi’, Esther Acebo ‘Estocolmo’, Itziar Ituño ‘Raquel Murillo’, Enrique Arce ‘Arturo’ Kiti Mánver ‘Mariví’, Juan Fernández ‘Coronel Prieto’, Mario de la Rosa ‘Suarez’de yeni sezonda ekranlarda yer alacak.

Diğer yandan Berlin ile ilgili bir sürpriz de izleyicileri şaşkına uğratacağa benziyor. Geçtiğimiz sezon senaryo gereği ölen Berlin’in 3.sezon da yer aldığı da görünüyor, belli ki yeni sezonda Berlin’in geçmişine değinilecek.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı