Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Leman Sam’da Canan Karatay’a tepki gösterdi

Magazin

Leman Sam’da Canan Karatay’a tepki gösterdi

Prof. Dr. Canan Karatay’ın ‘veganlara’ ilişkin açıklamasının yankıları ve o açıklamalarına istinaden verilen tepkiler büyüyor.

Leman Sam'da Canan Karatay'a tepki gösterdi

Veganlık tercihini bir hastalık olarak yorumlayan ünlü profesör Canan Karatay, vegan’ların öfkesine maruz kaldı. Önceki gün Ömür Gedik, Karatay’ı şarlatan olmakla suçlarken, bir tepki de Leman Sam’dan geldi.

Ünlü şarkıcı Leman Sam, sosyal medya hesabı üzerinden, Canan Karatay’ın açıklamalarına ithafen yaptığı açıklamada, ben sana ‘et beyinli’ diyor muyum? diye sorguladığı ve Karatay’ın dolandırılmasını hatırlattığı bir paylaşımda bulundu.

Ünlü sanatçı o paylaşımında, “Kimse kimseyi beslenme biçimi üzerinden eleştirip hakaret edemez, ben Karatay’a et beyinli demiyorum, onun önerileri umurumds değil, o çok zeki olduğu için paralarını telefon dolandırıcılarına kaptırdı, beni kimse böyle tuzaklara düşüremez, Karatay Canan???” diyerek, Karatay’a olan tepkisini dile getirdi.

CANAN KARATAY VEGANLAR İÇİN NE DEMİŞTİ?

Tahıl hayvan yemidir. İnsan vücudu tahılları kullanmaya programlanmamıştır. Tahıl yersek koyun gibi oluruz. Tahıl yersek tahıl beyinli oluruz. Vegan demek tahıl beyinli demek. Veganlar kısa ömürlüdür. Veganlar yalnız tahıl yiyor tavşan ve koyun gibi. Veganlık hastalıktır.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı