Leman Sam’da Canan Karatay’a tepki gösterdi

Leman Sam'da Canan Karatay'a tepki gösterdi

Veganlık tercihini bir hastalık olarak yorumlayan ünlü profesör Canan Karatay, vegan’ların öfkesine maruz kaldı. Önceki gün Ömür Gedik, Karatay’ı şarlatan olmakla suçlarken, bir tepki de Leman Sam’dan geldi.

Ünlü şarkıcı Leman Sam, sosyal medya hesabı üzerinden, Canan Karatay’ın açıklamalarına ithafen yaptığı açıklamada, ben sana ‘et beyinli’ diyor muyum? diye sorguladığı ve Karatay’ın dolandırılmasını hatırlattığı bir paylaşımda bulundu.

Ünlü sanatçı o paylaşımında, “Kimse kimseyi beslenme biçimi üzerinden eleştirip hakaret edemez, ben Karatay’a et beyinli demiyorum, onun önerileri umurumds değil, o çok zeki olduğu için paralarını telefon dolandırıcılarına kaptırdı, beni kimse böyle tuzaklara düşüremez, Karatay Canan???” diyerek, Karatay’a olan tepkisini dile getirdi.

CANAN KARATAY VEGANLAR İÇİN NE DEMİŞTİ?

Tahıl hayvan yemidir. İnsan vücudu tahılları kullanmaya programlanmamıştır. Tahıl yersek koyun gibi oluruz. Tahıl yersek tahıl beyinli oluruz. Vegan demek tahıl beyinli demek. Veganlar kısa ömürlüdür. Veganlar yalnız tahıl yiyor tavşan ve koyun gibi. Veganlık hastalıktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*