Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Leyla Bilginel hastalığın stresini Bodrum’da atıyor

Magazin

Leyla Bilginel hastalığın stresini Bodrum’da atıyor

Tayland’da yaşamını sürdürdüğü sırada, sivri sinek ısırması sonucu hastalanıp, Türkiye’ye getirilerek tedavi edilen oyuncu Leyla Bilginel, geçirdiği o sıkıntılı günlerin stresini Bodrum’da atıyor.

Dang Humması adı verilen hastalığa yakalanıp zor günler geçiren Bilginel, şimdilerde akrabaları ile birlikte kurduğu çadır ile doğa ile iç içe olduğu bir tatil yapmayı tercih etti.

Çadır kurduğu Yalıkavak’ta bulundukları alana yer ocağı kurmayı da ihmal etmeyen Bilginel, ocak üstünde çay, kahve ve yemekte yaparak, temel ihtiyaçlarını karşılamaktan da geri kalmadılar.

Sık sık denize giren, burada da balık tutan ünlü isim, temiz hava, oksijen böylesi daha güzel dedi. Kamp’ı kurmadan öncede bulundukları alanı iyice bir temizleyen Bilginel şöyle konuştu:

“Böyle tatil yapmak daha iyi… Çadırla, denizin tam dibindesiniz. Temiz hava ve oksijen çok güzel. Gece dalga sesiyle uyuyoruz. Yaşam tarzım olarak bana daha uygun. Zaten çadırları kurmadan önce, bu alanı komple temizledik”

leyla bilgnel kamp tatili

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı