Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Mabel Matiz, Sarmaşık’ın klibini tarihi mekanda çekti

Kültür Sanat

Mabel Matiz, Sarmaşık’ın klibini tarihi mekanda çekti

Kısa bir süre önce çektiği klip yüzünden başı ağrıyan, klibinde 1 dolarlar saçıldığı için FETÖ propagandası yapıyor suçlaması ile vatandaş tarafından şikayet edilen, ancak kovuşturmaya yer olmadığı kararı verilen Mabel Matiz, yeni klibini çekti.

Bir vatandaşın yersiz şikayeti nedeni ile kısa sürelide olsa sıkıntı yaşayıp, kendisini savunma durumunda kalan Mabel Matiz, Maya albümünde bulunan Sarmaşık isimli parçaya klip çekti.

Eren Yıldız yönetmenliğinde çekilen klip için tarihi bir mekan seçen Matiz, Antalya’da bulunan ve 13. yüzyıldan kalma Evdirhan Kervansarayı’nı kullandı.

Antalya’ya bağlı Döşemealtı’nda bulunan, 30 bin halı ve kilimin güneş ışığı altında bekledildiği arazide çekilen klip, önümüzdeki süreçte gerekli düzenlemeleri yapıldıktan sonra dijital platformlarda ki yerini alacak.

Diğer yandan geçtiğimiz günlerde düzenlenen fizy müzik ödüllerinde, En İyi Single ödülüne layık görülen Mabel Matiz, törene bizzat katılıp ödülünü almak yerine, ödülü alması için asistanını gönderince eleştirilerden nasibini aldı.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı