Mark Whalberg, 22 Mil’in galasında konuştu

Mark Whalberg, 22 Mil'in galasında konuştu

Galada öne çıkan soru, 2018 yılında CIA ile ilgili bir film yapacaksın, hemde işin işin politik tarafına değinmeden istihbaratı resmedeceksin, bu mümkün mü? oldu.

Filmin yapımcısı ve yıldızı Mark Whalberg amacının, “CIA’e bağlı çok gizli bir birimin, bir varlığı, ölümcül şartlar altında 22 mil mesafede emniyetli bir şekilde taşıma sürecini” anlatan filmin gerçek hayattaki bir haber serisine ayna tutmak olduğunu söylüyor.

Galada samimi açıklamalarda bulundu

Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada, “İnsanlar filmi izlediğin de görecekleri şey karşısında şaşıracaklar ama hayır, biz sadece akıllı bir senariste sahibiz, ve onun CIA’in içindeki insanlarla iyi bağlantılara sahip. Ve ekliyor; Bizim yapmak istediğimiz, herkesin eğleneceği, gösterişli, mükemmel ve sürükleyici bir aksiyon filmi yapmak” diyor.

Filmin yapımcısı ve yönetmeni Peter Berg ise, “Umarım film bir aksiyon filminin sahip olması gereken tüm özellikleri karşılamıştır ve Uluslararası çapta iyi bir başarı elde eder” diyerek temennide bulunuyor.

The Walking Dead’in yıldızlarından ve filmin de oyuncusu olan Lauren Cohan, “bir şeylerin benim dikkatimi çekmesi zordur ancak Miles 22, en başından itibaren ilgimi çeken bir iş oldu” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*