Mazhar Alanson’dan ‘asistan’ göndermesi

Mazhar Alanson'dan 'asistan' göndermesi

Turkcell’in müzik platformu olan fizy’nin ilk kez gerçekleştirdiği fizy müzik ödüllerinde, ödüller sahiplerini buldu ve ödüllerini almak için törende yerlerini aldılar. Alışılmış ve sıkıcı olan uzun ödül törenlerinin aksine, 35 dakikada ödülleri teslim edip, after party’e geçen ödül töreninde Mazhar Alanson’u rahatsız eden bir durum yaşandı.

Tüm zamanların en iyi grubu ödülüne layık görülen grup ödülünü almak için sahneye çıktığında, grup üyelerinden Mazhar Alanson, “Biz maalesef asistanımızı gönderemedik, kendimiz geldik” diyerek ödülünü almaya asistanını gönderen isimlere haklı sitemde bulundular.

Müzik sektörünün duayen ve efsane isimleri olmaları kadar törenin ağır toplarından olmalarına rağmen üşenmeyerek törene gelen zahmeti göstermelerine rağmen, müzik sektöründe yeni sivrilen ve MFÖ kadar ağır top sayılmayacak olan iki isim ödülünü almaya kendileri gelmedi.

En İyi Single ödülüne layık görülen Mabel Matiz ve En İyi Albüm ödülünü alan Edis, kendileri yerine ödülü almak için asistanlarını gönderdiler. Mazhar Alanson’da gelişine gelen bu pası güzel bir vuruş ile gole çevirmeyi bildi.

Alanson’un bu eleştirisini bu iki isme yaptığı düşünüldü, zira ödül töreninin bir diğer önemli isimleri olan Tarkan ve Sezen Aksu’da ödülünü almak için gelmeyen diğer isimlerdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*