Megastar Tarkan hayatı beyazperde’de tutar mı?

Megastar Tarkan hayatı beyazperde'de tutar mı?

Merhum şarkıcı Müslüm Gürses’in hayatını anlatan Müslüm filmi beyazperde’de izleyici ile buluşmaya gün saya dursun, bir başka sanatçının hayatının film olacağı iddiası Tarkan için ortaya atıldı.

Yeni doğan kızı ve eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikte Almanya’da yaşayan megastar’ın mucizelerle dolu olan hayatının, gençliği, müzik kariyerine başlayışı ve yükselişi gibi hayatından kesitlerin beyazperde’ye taşınacağı bir film ile ölümsüzleştirilmesi planlanıyor.

Tarkan’ın hayatı ilgi görür mü

45 yıllık yaşantısının beyazperde’ye aktarılmasının planlandığı filmde, genç yaşlarda ölümden dönmesi, babasının ölümü sonrasında ailesi ile Türkiye’ye dönmesi, Almanya’da büyümüş olması nedeni ile tarzına yansıyan görünüşü, bir dönem yaşadığı psikolojik sıkıntılar ve daha pek çoğunun anlatılması bekleniyor.

Bir çok kez ölümle burun buruna gelen ünlü şarkıcının hayatının kaleme alınacağı senaryo için oldukça titiz bir çalışma yürütülürken, Tarkan’ın kendi hayatını anlatan filmde oynayıp oynamayacağı da şimdilik belirsiz.

Gelelim hayatın film olmasından ziyade, izlenecek bir film olup olmayacağına. Hayatta olan birinin hayatını beyazperde’ye aktarmak büyük bir hata olur, Tarkan gibi bir yıldızın, böyle bir risk alacağına, bu filmin beyazperde’ye yansımasına olur vereceğine de şüpheliyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*