Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Megastar Tarkan hayatı beyazperde’de tutar mı?

Film Haberleri

Megastar Tarkan hayatı beyazperde’de tutar mı?

Büyük bir müzik yıldızı, Türkiye kadar Dünya’da da şöhret sahibi. Yurt dışında verdiği konserlerin biletleri de tıpkı Türkiye’de olduğu gibi günler öncesinde satılıp tükeniyor, ama hayatını film yaparsan, ilgi çeker mi? İşte orası meçhul.

Merhum şarkıcı Müslüm Gürses’in hayatını anlatan Müslüm filmi beyazperde’de izleyici ile buluşmaya gün saya dursun, bir başka sanatçının hayatının film olacağı iddiası Tarkan için ortaya atıldı.

Yeni doğan kızı ve eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikte Almanya’da yaşayan megastar’ın mucizelerle dolu olan hayatının, gençliği, müzik kariyerine başlayışı ve yükselişi gibi hayatından kesitlerin beyazperde’ye taşınacağı bir film ile ölümsüzleştirilmesi planlanıyor.

45 yıllık yaşantısının beyazperde’ye aktarılmasının planlandığı filmde, genç yaşlarda ölümden dönmesi, babasının ölümü sonrasında ailesi ile Türkiye’ye dönmesi, Almanya’da büyümüş olması nedeni ile tarzına yansıyan görünüşü, bir dönem yaşadığı psikolojik sıkıntılar ve daha pek çoğunun anlatılması bekleniyor.

Bir çok kez ölümle burun buruna gelen ünlü şarkıcının hayatının kaleme alınacağı senaryo için oldukça titiz bir çalışma yürütülürken, Tarkan’ın kendi hayatını anlatan filmde oynayıp oynamayacağı da şimdilik belirsiz.

Gelelim hayatın film olmasından ziyade, izlenecek bir film olup olmayacağına. Hayatta olan birinin hayatını beyazperde’ye aktarmak büyük bir hata olur, Tarkan gibi bir yıldızın, böyle bir risk alacağına, bu filmin beyazperde’ye yansımasına olur vereceğine de şüpheliyim.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı