Mehmet Ali Erbil: Hariciyeci olmak istiyordum

Mehmet Ali Erbil: Hariciyeci olmak istiyordum

Sunduğu şov programlarında kendine has üslubu yanı sıra çapkınlıkları ile adından söz ettiren Erbil, şu sıralar kemer sıkma politikası uygulayan kanallar ve yapımcılar ile bütçe sorunları nedeni ile anlaşamadığından bir süre televizyona ara verdi.

Posta’ya konuşan ünlü şovmen hafızalara kazınan, seyircilerin ağzına sosis soktuğu, seyircilerin kocaman hıyar getirerek, Mehmet Ali Bey bunu size aldım dediği anlar için programın eksik içeriğini spontane olarak doldurduğunu belirtti.

Zor bir çocukluk yaşadığını da ifade eden Erbil, şiddet görmese de davranışları ve hakaretleri ile üvey baba sorununa maruz kaldığı günler içinde, “Bunlar öyle kolay atlatılacak travmalar değil” dedi.

Hariciyeci Olacaktım

Yürümeyen 4 evliliği için hatanın %90’ı bendeydi diyen Erbil, sebep olarak tek eşliliğe ayak uyduramaması olduğunu gösterdi. Cinselliğin kendisi için olan önemini, “Erkekler 8 saniyede bir seks düşünür” araştırmasına da örnek vererek ortaya koyan şovmen, artık biraz durulduğunu söyledi.

Hariciyeci olmak isterken, anne ve babasının başkaları ile evlenmesi, ve onlarla yaşayamaması sonrasında yatılı konservatuvara başlayan Erbil, aslında hayalimde hariciyeci olmak vardı diye de çocuklukta ki meslek hayaline de küçük bir dokunuş yaptı.

Geleceği ile ilgili beklentisini ise, “Eksik bir kadın var onu arıyorum. Eksik bir format var, onu getirsin. Şaka şaka. Önce sağlık isterim. Sonra işlerim iyi gitsin. Yine işle ilgilidir benim hayallerim. Demek ki biraz uslanmışım bak.” sözleri ile açıkladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*