Mehmet Ali Erbil’in cevabı şaşırttı

Mehmet Ali Erbil'in cevabı şaşırttı

Nihat Doğan’ın 11 ve 16 yaşında ki iki kızı alıkoyma iddiasının gündemi sarstığı şu günlerde, kovulduğu programı Söylemezsem Olmaz yayın hayatına ara vermeden devam ediyor.

Bircan Bali ve Ece Erken’in sunumu ile devam eden programa telefonla bağlanan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, eğlenceli bir telefon görüşmesinin ardından bir kaç hafta önce kendisi ile ilgili söylenen söz hatırlatılınca, sakinliği, laf sokma girişi olmadan cevap vererek şaşkınlığı uğrattı. Mehmet Ali Erbil ti’ye almayı seven bir isim olarak böyle bir denemede bulunmaması da ‘geç olgunlaşıyor’ yorumlarını beraberinde getirdi.

Yanıt gecikmedi

Hande Ataizi’nin sözleri hatırlatılan Erbil, “Bu benim yaşadığım bir durumdu, annem biz küçükken yaptığı evlilik yüzünden ben travma yaşadım ve onun etkisiyle birlikte başka çocukların benim yüzümden travma yaşamasını istemiyorum. İkinci babayla büyüdüm ve zorluklarını bilirim. Zaten bu benim kendi yorumum hayatımla ilgili yaptığım bir açıklama bu kadarını da söyleyebileyim yani… Beni etkileyen bir travmaydı. Yoksa başkaları ne yapar nasıl kişilerle evlenir bu onları bağlar” diye cevap verdi.

HANDE ATAİZİ NE DEMİŞTİ?

Bir kaç hafta önce Posta’ya verdiği röportajda büyük konuşmayayım ama çocuklu bir kadın ile evlenmem açıklaması yapması sonrasında, Kanal D’de 4 Kadın Zamanı programını sunan isimlerden biri olan Hande Ataizi, Mehmet Ali Erbil’i kast ederek, ekranlardan “Kim seninle evlenir ki?” diye seslenmişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*