Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Mehmet Ali Erbil’in doktorundan yeni açıklama

Magazin

Mehmet Ali Erbil’in doktorundan yeni açıklama

Özel bir hastanede tedavisi devam eden ünlü sunucu ve şovmen Mehmet Ali Erbil’in doktorundan yeni bir açıklama geldi.

Mehmet Ali Erbil'in doktorundan yeni açıklama

Günlerdir hastanede yoğun bakımda uyutularak tedavi edilen ve bugünde uyandırılan Mehmet Ali Erbil’in doktoru, ünlü ismin tedaviye yanıt verdiği bilgisini paylaşarak, hayranlarının yüzünü güldürdü.

Hastanede tedavi altında tutulduğundan bu yana durumu iyiye giden Erbil’in uyandırılıp, sağlık durumunun nasıl olacağı kontrol edildi. Şovmen’in kaçış sendromu hastalığını yıllardır takip eden isim olan Jan Klod Kayuka, hastasının durumu ile ilgili şunları söyledi:

“Toparlanmaya başladı. Bu sabah itibarıyla makineden ayırdık. Çok ağır olan tabloyu atlatmış olduk. Tepkiler normal kendisinde ama yorgun. Olumlu bir tablodayız bundan sonra kaçış sendromu ile ilgili bir sorun yaşamayacağız.”

Hastane’de şovmeni ziyaret eden isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Funda Arar, Sezin ve Yasmin Erbil’den bilgi aldı. Hastane çıkışında da açıklama yapan Arar, “Çok şükür atlattı. Solunum cihazında halen ama durumu iyiye gidiyor. İnşallah kızlarıyla buradan el ele çıkacak. Dört gözle bekliyoruz güzel güzel programlar yapıp yüzünün gülmesi ve bizimde yüzümüzü güldürmesini istiyoruz” dedi.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı