Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu iyiye gitmiyor!

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu iyiye gitmiyor!

Geçtiğimiz haftalarda evde düşüp hastaneye kaldırılan, ardından eski hastalığı nüksedince yoğun bakıma alınan Mehmet Ali Erbil, solunum cihazına bağlı olarak hayata tutunmaya çalışıyor.

61 yaşında ki ünlü şovmenin sağlık durumunun iyiye gitmesi için sevenleri ve aile üyeleri dua edip, herkesinde dualarını eksik etmemesini isterken, Erbil’in Profesör kardeşi Yeşim Erbil, şovmenin sağlık durumu ile ilgili bir son dakika açıklaması yaptı.

Yeşim Erbil’den Açıklama

Yeşim Erbil yaptığı açıklamada umut verici konuşmazken, bu sürecin uzun süreceğinin de altını çizerek, Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumunun hala riskli olduğunu belirtti. İşte instagram üzerinden yaptığı o açıklama:

“Hepinize iyi günler. Dualarınızı eksik etmeyin. Biz bekliyoruz ve dua ediyoruz. Beş hafta önce anlık değişiklikler bizi çok sevindiriyor veya üzüyordu. Bu süreç hepimize sabretmenin ne kadar önemli olduğunu öğretti. Her sabah yoğun bakım sorumlusu arkadaşımla telefonla konuşup akabinde önce Sezin ve aile bireylerine bilgi vermek, her sabah farklı ve güzel haberleri duymayı beklemek hepimiz için çok zor. Bazen olumlu, bazen olumsuz küçük değişiklikler oluyor. Artık bu sürecin uzun olacağı belli. Solunum cihazından ayrılmadı. temel anlamda akciğer ve böbreklerle ilgili hasarlar var, ama onu zorlayan akciğer. Haydi abicim, sıkı sıkı tut şu uzatılan ipi, hepimiz seni bekliyorz, seviyoruz ve dua ediyoruz.”

View this post on Instagram

Hepinize iyi günler. Dualarınızı eksik etmeyin.  Biz bekliyoruz ve dua ediyoruz. Beş hafta önce anlık değişiklikler bizi çok sevindiriyor veya üzüyordu. Bu süreç hepimize sabretmenin ne kadar önemli olduğunu öğretti. Her sabah Yoğun Bakım sorumlusu arkadaşımla telefonla konuşup akabinde önce  Sezin ve aile bireylerine bilgi vermek , her sabah farklı ve güzel haberleri duymayı beklemek hepimiz için çok zor.  Bazen olumlu bazen olumsuz küçük değişiklikler oluyor. Artık bu sürecin uzun olacağı belli, solunum cihazından ayrılmadı. temel anlamda akciğer ve böbreklerle ilgili hasarlar var ama onu zorlayan akciğer. HAYDİ ABİCİM, SIKI SIKI TUT ŞU UZATILAN İPİ, HEPİMİZ SENİ BEKLİYORUZ, SEVİYORUZ VE DUA EDİYORUZ. @mehmetalierbil @sezinerbil @yasminerbil @mustierbil

A post shared by Dr.Yesim Erbil (Genel Cerrahi) (@prof.dr.yesimerbil) on

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*