Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Mehmet Aslantuğ “Kardeş Çocukları” dizisi ile geri dönüyor

Dizi Haberleri

Mehmet Aslantuğ “Kardeş Çocukları” dizisi ile geri dönüyor

Türkiye’nin en karizmatik oyuncularından birisi olan usta oyuncu Mehmet Aslantuğ, Star Tv ile görüşmelerine başlanan Kardeş Çocukları isimli dizisi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Talat Bulut krizinin patlak verdiği ilk dönemlerde Yasak Elma’ya Bulut’un yerine onun geleceği iddiaları ortaya atılmış ancak usta oyuncu bu iddiaların doğru olmadığını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Televizyon dizisi olarak en son Fox ekranlarında yayınlanan Kördüğüm’de Enver rolünü oynayan ve bu yılda Direniş Karatay isimli film’de Celaleddin Karatay’ hayat veren Aslantuğ, 2 yıl aradan sonra televizyon ekranlarına geri dönüyor.

Kardeş Çocukları dizisinin senaryosunu, Adını Feriha Koydum, Asla Vazgeçmem ile Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin senaristliğini yapan ‘Sırma Yanık’ kaleme alıyor.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı