Mehmet Baran Erdoğan: Elim ayağım titredi

Mehmet Baran Erdoğan: Elim ayağım titredi

Sevilen dizinin başarılı oyuncusu Mehmet Baran Erdoğan, bu sezon yepyeni bir Havuç ile karşılaşılacağını, sırılsıklam aşık ve aile kurmak için sabırsızlanan bir Havuç’un olacağını müjdeledi.

Hürriyet’e konuşan başarılı oyuncu, yeni sezonda ki Havuç’tan, ilk Çocuklar Duymasın deneyimine kadar pek çok konuda açıklamalar getirdiği röportajında, Milliyet’e konuştu.

Bu sezon yepyeni bir Havuç bekliyor bizi. Çünkü artık fena halde âşık ve bir aile kurmaya hazır. Aşk eğer gerçekse, insana enerji verir, dünyaya bakış açısını değiştirir, her şeye iyi yönünden bakabilmeyi ve kendimizi sevmeyi öğretir. Sabahları daha mutlu kalkar, geceleri daha huzurlu uyuruz. Havuç da artık öyle olacak. Sevgilisine, müstakbel eşine olan aşkı onun bu yönlerini ön plana çıkaracak. Ayrıca aralarındaki çekişmeler sayesinde çok komik sahneler izleyeceğiz diye düşünüyorum.

Elim Ayağım Titredi

Setin ilk gününde yaşadıklarım. Bu mesleği 10 yıldır yapıyor olmama rağmen o gün çok heyecanlanmıştım. Çünkü yıllardır izlediğim bir dizinin ana karakterlerinden biri olarak, birbirinden usta isimlerle aynı setteydim. İlk sahnem de Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı ile olacaktı; kapı çalacak ve ben gelecektim. Arkada elim ayağım nasıl titredi anlatamam. Ancak dekordaki o kapı açılınca gerçekten evime girmiş gibi hissettim ve bütün heyecan bir anda bitti. O an yaşadığım huzuru, mutluluğu ve başarı hissini meslek hayatımda daha önce yaşamamıştım.
Set ortamı nasıl?

Her dizide söylenir ama bizim setimiz gerçekten de harika. İşini çok uzun yıllardır yapan mükemmel profesyonellikte bir ekiple çalışıyorum. Herkes alçakgönüllü ve yardımsever… Sette kendimi o kadar evimde gibi hissediyorum ki bazen işim yokken bile sete gidip oturuyorum.

Çekim yaparken aklımıza gelen bir şeyi, senaryonun ve hikayenin gidişatını bozmadığı takdirde, Bora Tekay hocamızdan da onay alarak deneme şansımız oluyor. Bu doğaçlamalarımız eğer gerçekten sahneye bir değer katıyorsa yapıyoruz. Ama baktık ki lüzum yok, bunu yapmayalım deyip tekrar çekiyoruz. Bir oyuncu için inanılmaz bir atölye değeri var o yüzden setimizin.

Hayatımda biri yok. Ben uzun ilişki insanıyım ve tek eşliliğe inanıyorum. Bunu bulabilmek de günümüzde zor. Karşılıklı fedakarlıklarla varılabilecek bir nokta. Ben ilişkinin temiz ve şeffaf yaşanması, sakin, huzurlu ve az dalgalı olması gerektiğine inanıyorum. İyi insanlar, bir gün illa ki iyi insanlarla beraber olacaktır. Bu yüzden eğer karşımdaki insanın iyi niyetine inanırsam, ilişkime sonuna kadar şans veririm.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*