Mehmet Erdem’in konserine ‘kebap’ engeli

Mehmet Erdem'in konserine 'kebap' engeli

Geçtiğimiz gün öğlen saatlerinde başlayan Gaziantep Tanıtım Günleri’nde sahne almak için İzmit’e giden Mehmet Erdem’in konseri oluşan kebap dumanı yüzünden iptal edilmek zorunda kalındı.

Gaziantep’in tanıtıldığı etkinlikte yöreye ait baharat, salça ve yemeklerin tanıtımı yapılırken, baklava ve kebap’ta eksik olmadı. Fuar’ın açılışı şerefine sahne alacak olan Mehmet Erdem, akşam 20.00’da vereceği konser için alana geldiğinde, fuarda pişirilen kebabın yarattığı duman etrafı kaplayınca, göz gözü görmedi.

mehmet erdem gaziantep tanıtım günleri

Fuar alanının kapalı olması ve havalandırmanın dumanı dışarı atmakta yeterli olmaması ile oluşan duman, konserin ilk önce 1 saat ertelenmesine, saat 21.00’ı gösterdiğinde dumanın hala dağılmamış olmasından ötürü konser tamamen iptal edildi.

Mehmet Erdem konserinin başlamasını bekleyen izleyici de konserin iptal edildiğini, sahneden seslenen bir ses ile öğrendi. Sahne’ye çıkan bir görevli, “Elimizde olmayan nedenlerden dolayı, bu aşırı dumandan dolayı sanatçımız sahne alamayacak. Sizlerden çok özür diliyoruz. Kusura bakmayın lütfen. Cuma ve Pazar günleri konserlerimiz var yine. Sizleri orada bekleyeceğiz. Kusura bakmayın sizleri buraya kadar yorduk. Hakkınızı helal edin. Görüşmek üzere” diyerek konserin iptalini duyurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*