Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Mehmetçik Kûtulamâre dizisine 4 yeni oyuncu katıldı

Dizi Haberleri

Mehmetçik Kûtulamâre dizisine 4 yeni oyuncu katıldı

TRT 1’in Perşembe akşamları büyük bir beğeni ile takip edilen dizisi Mehmetçik Kûtulamâre, yeni sezon çekimleri öncesinde kadrosuna kattığı 4 yeni oyuncu ile, çekimlere başlamadan şimdilik takviyelerini tamamladı.

Kamil Aydın’ın yönetmenliğini yaptığı başarılı dönem dizisi Mehmetçik Kûtulamâre’nin yeni sezon çekimlerin hafta sonu başlanması planlanırken, kadrosuna dahil ettiği 4 yeni oyuncu ile daha da güçlü bir kadroya kavuştu.

Son olarak Çukur’da avukat Nazım karakteri ile izleyici karşısına çıkan Tansu Taşanlar bu isimlerden biri olurken, kadroya dahil olan diğer 3 isim ise Berk Erçer, Cansu Fırıncı ve Dilşad Çelebi oldu.

Kara Para Aşk, Analar ve Anneler gibi Ay Yapım projelerinde rol alan Taşanlar, Çukur serüveni öncesinde ise Vatanım Sensin’de izleyici karşısına çıkmıştı.

Berk Erçer ise, Kurt Seyit ve Şura, Medcezir, Bedel ve son olarak Gülizar dizisinde Tuğrul karakterine hayat verdi.

Cansu Fırıncı da başarılı oyunculuğu ile Kırgın Çiçekler’de hayat verdiği Kemal karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş, rolünü layıkıyla yerine getirdiği içinde dizinin hayranları tarafından sürekli öfke ile anılmış bir isim.

Bir diğer transfer olan Dilan Çelebi’de Eve Dönüş dizisinde başrol olarak izleyici karşısına çıkmış, ancak bu dizisi beklenen ilgiyi görememişti. Güzel oyuncu son olarak mini dizi olan Alija’da Sabina Izetbegovic karakterine hayat vermişti.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı