Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Melek Baykal’dan Şen Makas ekibine sürpriz

Kültür Sanat

Melek Baykal’dan Şen Makas ekibine sürpriz

Geçtiğimiz haftalarda ani bel rahatsızlığı sonrasında ameliyat olmak zorunda kaldığı için sahneye koyacağı Şen Makas’daki rolünü devreden Melek Baykal, ekibe sürpriz yaptı.

Melek Baykal'dan Şen Makas ekibine sürpriz

Belinde yaşadığı rahatsızlık nedeni ile acil olarak ameliyat edilmek zorunda kalan Baykal, Şen Makas’daki rolü için bir başka usta oyuncu Nurseli İdiz’den ricada bulunmuş, bu rolü kendisinin oynamasını istemişti.

Baykal’dan gelen bu isteği kırmayarak Şen Makas’daki görevi devralan İdiz, ekip ile birlikte geçtiğimiz gün oyunu bir kez daha sahneye koydu. Oyunun sonunda ise ekibi bekleyen bir sürpriz vardı.

Sağlığına kavuşan usta oyuncu Melek Baykal, Kenter tiyatrosu’nda oyunu izleyenler arasındaydı. Oyunun ardından sahneye gelen usta isim burada Nurseli İdiz’e herkesin önünde teşekkür ederek, “Çok severek çalıştığım bu oyunda büyük bir talihsizlik yaşayıp 4 gün içinde 2 ağır bel ameliyatı geçirdim. Nurseli İdiz bayrağı devaldı. Bu ekip, çok özel bir ekip. Bu ekibe de böyle özel bir kadın yakışırdı” diye konuştu.

Nurseli İdiz’de bu anlarda göz yaşlarını tutamazken, “Böyle bir ustadan bayrağı devralmak büyük onurdur” diyerek, Baykal’a övgüler yağdırdı. Melek Baykal’ın bir başka tiyatro projesi olan Ahududu’da 20 Kasım’da izleyicisi ile buluşacak ve Baykal bu oyunda sahnede olacak.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı