Menderes Türel’i etiketledi, var mı ilgilenecek birisi diye sordu

Menderes Türel'i etiketledi, var mı ilgilenecek birisi diye sordu

Ta ki düne kadar. Gözlerden uzak, kızı ile birlikte tatil yapan Emre Kınay, sessizliğini çevre kirliliğine tepkisi ile bozdu. Uusta oyuncu, günlerce beklediği ancak toplanmadığını gördüğü çöpler için sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu ve Ak Partili belediye başkanı Menderes Türel’e seslendi: “Var mi ilgilenecek biri?”

Dolan çöp konteynırlarının boşaltılmaması, dolması nedeni ile etrafa yayılan büyük poşet çöplerinde toplanmaması nedeni ile ortaya çıkan kötü görüntü kadar yayılan kokuya da bir kaç gün dayanabilen Emre Kınay, sosyal medyadan Antalya Büyükşehir Belediye’sine çağrıda bulundu ve şu sözleri yazdı:

Var Mı İlgilenecek

“Ben Adrasan’a ilk kez 20 yıl önce geldim.Geldiğimde doğasına, denizine, deresine, samimiyetine aşık oldum. Köylüsüyle, işletmecisiyle ahbap olduk yıllar içinde. Deniz aynı, doğa aynı ama bu çöpler o yürüyüş yolu boyunca park edilmiş araçlar taa denizin dibine kadar. Çöpler gördüğünüz gibi otellerin dibinde leş gibi kokuyor. 2 gün bekledim bu çöpleri alırlar, günü vardır diye. Bu akşam artık dayanamadım. Var mı ilgilenecek biri? Adrasan Kumluca’ya, bu beldeye lütfen sahip çıkınız. Eski haline döndürün lütfen. Söz veriyorum takipçisi olacağım. Bayramınız mübarek olsun”

emre kınay çöp tepkisi

Antalya’da hem tatil yapan, hem sahne alan Emre Kınay, kendi tabiri ile “konser, sohbet, muhabbet, gıybet” dediği şov tadında programlar düzenliyor, çokta keyifli olduğuna şüphe yok. Kendisinin en iyi özelliklerden biri hiç şüphesiz usta tiyatrocu olması. Şu sıralar Koca Koca Yalanlar’da oynayan Evrim Alasya ile birlikte 3.sezonuna girecek olan İki Bekar ile iyi bir iş ortaya koyuyorlar. Güneşin Kızları dizisinde de harika bir uyum yakalamışlardı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*