Mert Fırat ve Zuhal Olcay aynı sahneyi paylaşacak

Mert Fırat ve Zuhal Olcay aynı sahneyi paylaşacak

Müzikal projeleri yanı sıra, rol aldığı Her Şey Seninle Güzel filminde de şarkı söyleyen Mert Fırat, 30 Eylül’de Moda Kayıkhane’de Zuhal Olcay ile benzeri görülmemiş bir performansa imza atacak.

Ada Müzik’in düzenlediği burADA Müzik Var festivali’nde birlikte düet yapacak olan Fırat ve Olcay ikilisi moda sahilini performansları ile dalgalandıracak.

10 gün süre ile İstanbul’a eşi benzerine nadir rastlanır bir festival coşkusu sunacak olan burAda Müzik var, 28 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında Moda Kayıkhane’de gerçekleşecek.

10 gün boyunca birbirinden güzel konserler ile İstanbul’un havasını değiştirecek olan festival, pek çok kategoriye hitap eden konserlere ev sahipliği yapacak. Rock, caz, alternatif müzik gibi birden fazla türde konserlerin verileceği festivalde Ayşe Tütüncü Dörtlüsü, Barlas Tan Özemek, Bulutsuzluk Özlemi, Burcu Tatlıses, Bülent Ortaçgil, Çiğdem Erken, Gürol Ağırbaş, Hüsnü Arkan, Jehan Barbur, Kesmeşeker, Mehmet Güreli, Moğollar, Mor ve Ötesi, Mozaik, Senem Demircioğlu-İklim Tamkan, Şenay Lambaoğlu Quintet, Yeni Türkü, Zuhal Olcay ve daha bir çok sanatçı sahne alacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*