Mert Fırat’ın yeni filmi, eski aşkları ile anılacağa benziyor!

Mert Fırat'ın yeni filmi, eski aşkları ile anılacağa benziyor!

Burcu Biricik ve Hazar Ergüçlü ile başrolü paylaştığı Her Şey Seninle Güzel isimli yeni filminde ki manidar ve bir o kadar ilginç tesadüfü geçtiğimiz gün yazarak okurlarımıza duyurmuştuk.

Ufak Tefek Cinayetler ile ekranlara geri dönen Mert Fırat’ın rol aldığı yeni sinema filminin senaryosunu kaleme alan ismin eski sevgilisi İlksen Başarır olması dikkat çekti.

Eski aşklar dikkat çekti

8 Eylül’de İdil Fırat ile hayatını birleştiren ünlü oyuncunun son filmi Her Şey Seninle Güzel, eski aşkları ile ilgili tesadüfler ile anılmaya devam ediyor. Bizi takip eden okurlarımız hatırlayacaktır, yeni okuyacak olanlar içinde hatırlatalım:

Deniz(Burcu Biricik): “O adam yıllarca bana aşıktı, bana! Ne ara başkasını buldu da evlenmeye karar verdi?”

Melisa (Hazar Ergüçlü): Sen kazandın. Hayran olduğu kadın her zaman sen olacaksın, ama evlendiği kadında ben..

Bu replik çok manidar bulunmuş, adeta Mert Fırat’ın bugün ki durumunu andırmıştı. Filmin senaryosunu da eski sevgilisi İlksen Başarır’ın yazdığı ortaya çıkınca, bilerek mi yazdı ne diye sosyal medyada yorumlar gelmeye başladı bile..

Diğer yandan, ara vermeden çalışan Mert Fırat yeni bir proje ile daha hayranlarını mest etmek için gün sayıyor. burADA Müzik Var etkinliğinde Zuhal Olcay ile alacağı için olan heyecanını da paylaştı. Yakışıklı oyuncu Zuhal Olcay ile birlikte düet yapacağı performansı için heyecanını, “Güzel bir konser olacak. Ben zaten konuk olarak katılıyor olacağım o konsere. Beni de çok heyecanlandırıyor. Kendisiyle aynı sahnede bulunacak olmak.” sözleri ile dile getirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*