Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Merve Boluğur bir deri bir kemik

Televizyon

Merve Boluğur bir deri bir kemik

Bebek’te annesi ile birlikte yürüyüş yaparken görüntülenen, geçtiğimiz günlerde en büyük pişmanlığından yakınan güzel oyuncu Merve Boluğur’un çok fazla zayıfladığı gözlerden kaçmadı.

Annesinin gazeteci olmasını istiyordum dediği kızının ünlü bir oyuncu olması için su yolunu bulur, o da yolunu buldu, Merve benim her şeyim dedi.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan evliliğinin sona ermesinden sonra Sabancı veliahtlarından Hakan Sabancı ile bir süre aşk yaşayan Boluğur, bu ilişkide de aradığı mutluluğu bulamamış, büyük hayal kırıklığına uğramıştı. Öyle ki yakın arkadaşlarına da bu ilişkisi içinde hayatımın tek pişmanlığı dediği iddia edilmişti.

Çok fazla kilo vermesi ile ilgili olarak ise sadece fit’im, düzenli olarak spor yapıyorum diyen güzel oyuncu, pişmanlık sözü ile ilgili olarak, “Ağzımdan çıkmayan şeylere inanmayın diyorum sadece. Onun dışında herşey yolunda” sözlerini sarf edip bu iddiaları yalanladı.

Yeni proje müjdesi var mı diye yöneltilen soruya da yeni sezonda görüşmeler devam ediyor diyerek hayranlarını umutlandırdı. Boluğur en son geçtiğimiz yıl yayınlanan İçimdeki Fırtına dizisinde rol almıştı.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı