Merve Boluğur’a takipçisinden şok sözler

Merve Boluğur'a takipçisinden şok sözler

Bir dönem evli olduğu ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile ayrıldıktan sonra, gözlerden uzak kalmayı tercih eden, boşanmadan ötürü psikolojik olarak etkilendiği konuşulan Boluğur, daha sonra Hakan Sabancı ile anıldı ancak çapkın ismin Boluğur’u aldattığı iddia edildi.

Çevresine en büyük pişmanlığının Hakan Sabancı olduğunu söylediği konuşulan Boluğur ise aradan geçen zamanda kendisini toparlamayı başardı ve yeni imzaladığı sözleşme ile ekranlara döneceğini ima etti.

Şu sıralar tatiline Bodrum’da devam eden güzel oyuncu, boynuna rengarenk bir şal geçirdiği, Funbeach’de çekilen fotoğrafını paylaşarak, “Renkli giyinmek hiç adetim değil” diye yazdı.

Şok Eden Sözler

Güzel oyuncu, paylaşımının altına gelen bir yorum ile neye uğradığını şaşırırken, kendisini eski eşinin yeni sevgilisi ile kıyaslayan o takipçisine de aşırı sinirlendiği öğrenildi.

O yorumu yapan kadın takipçisinin, “Hande sana bin çeker. Murat daha güzel olanı tercih etti” sözleri, “kavgada söylenmez” dedirtti.

Bilindiği gibi Murat Dalkılıç bir süredir bir başka ünlü oyuncu Hande Erçel ile yaşadığı aşk ile gündemde. Çiftin birliktelikleri ile paylaştıkları fotoğraflar ve sözler ile anlaşılacağı üzere de oldukça iyi ilerliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*