Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Merve Sevi eşi ile sorunlarını çözemedi, boşanıyorlar

Magazin

Merve Sevi eşi ile sorunlarını çözemedi, boşanıyorlar

Evliliklerinde 1. yılın arefesinde olan güzel oyuncu Merve Sevi, spor eğitmeni eşi ile yaşadığı sorunları çözemeyince, daha önce de başvurduğu ama geri çektiği boşanma dilekçesini tekrar avukatı aracılığı ile mahkemeye gönderdi.

Geçtiğimiz yıl spor eğitmenliği yapan Çalkan Algün ile rüya gibi bir düğün ile dünya evine giren güzel oyuncu ile eşi arasında sorunlar bulunduğu biliniyordu.

Öyle ki daha önce de boşanmak için mahkemeye başvurmuş ancak çift oturup konuşarak anlaşmış ve evliliklerini yoluna koymaya karar vermişti, Sevi’de bu yüzden verdiği boşanma dilekçesini geri çekmişti.

Bu gel-gitlerin yaşandığı dönemde, bu sorunların sinyallerini veren, sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bırakmalarını ise “hesaplarımızı bireysel” kullanmaya karar verdik gibi bir bahane ile örtmeye çalışmış, hatta eşinin kendisine enerji içeceği kutusu fırlattığını boşanma dilekçesinde dile getirmişti.

Evlendiğinden bu yana herhangi bir dizi ya da film projesinde boy göstermeyen Sevi’nin, yaşanan geçimsizliğin sürdüğü ve evliliklerinde ki problemleri aşamamaları nedeni ile tekrar mahkemeye başvurduğu öğrenildi.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı