Merve Sevi eşi ile sorunlarını çözemedi, boşanıyorlar

Evliliklerinde 1. yılın arefesinde olan güzel oyuncu Merve Sevi, spor eğitmeni eşi ile yaşadığı sorunları çözemeyince, daha önce de başvurduğu ama geri çektiği boşanma dilekçesini tekrar avukatı aracılığı ile mahkemeye gönderdi.1 dakikada okunabilir.


Merve Sevi eşi ile sorunlarını çözemedi, boşanıyorlar

Geçtiğimiz yıl spor eğitmenliği yapan Çalkan Algün ile rüya gibi bir düğün ile dünya evine giren güzel oyuncu ile eşi arasında sorunlar bulunduğu biliniyordu.

Öyle ki daha önce de boşanmak için mahkemeye başvurmuş ancak çift oturup konuşarak anlaşmış ve evliliklerini yoluna koymaya karar vermişti, Sevi’de bu yüzden verdiği boşanma dilekçesini geri çekmişti.

Bu gel-gitlerin yaşandığı dönemde, bu sorunların sinyallerini veren, sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bırakmalarını ise “hesaplarımızı bireysel” kullanmaya karar verdik gibi bir bahane ile örtmeye çalışmış, hatta eşinin kendisine enerji içeceği kutusu fırlattığını boşanma dilekçesinde dile getirmişti.

Evlendiğinden bu yana herhangi bir dizi ya da film projesinde boy göstermeyen Sevi’nin, yaşanan geçimsizliğin sürdüğü ve evliliklerinde ki problemleri aşamamaları nedeni ile tekrar mahkemeye başvurduğu öğrenildi.


İÇERİĞE OLAN TEPKİNİ EMOJİ İLE İFADE ET

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Hoş Hoş
0
Hoş
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir