Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Mesut Özil kariyerini Amine’ye göre yönlendirecek

Televizyon

Mesut Özil kariyerini Amine’ye göre yönlendirecek

Geçtiğimiz ayların en çok konuşulan isimlerinden biri olan, Almanya’da ırkçılık şiddetine maruz kalan, Arsenal’in Türk asıllı yıldızı Mesut Özil’in evlenmeyi planladığı Amine Gülşe için kariyerinde köklü bir değişikliğe imza atmayı düşündüğü öğrenildi.

Bir süredir eski güzel Amine Gülşe ile birlikte olan, ailecek de görüşen Mesut Özil, evlilik yolunda olan ilişkisi için kariyerinde değişiklik yapmak için harekete geçtiği öğrenildi.

Irkçılığa maruz kalması sonrasına uzun süre Dünya basınının gündeminden düşmeyen, Almanya milli takımını bıraktığını açıklaması sonrasında da Türkiye’den ve Dünya’dan destek mesajları alan ünlü futbolcu kariyerini modanın kalbi olarak Milano ve Paris’te sürdürmeyi planlıyor.

Bunun sebebi ise önümüzdeki yıl evlenecekleri konuşulan Amine Gülşe ile daha rahat birlikte olabilmek olduğu konuşuluyor. Modellik yapan ünlü oyuncu işleri sebebi ile devamlı bu şehirler arasında hareket halinde olduğu için, Özil’in de büyük bir fedakarlık yaparak, Arsenal’de ki kariyerini sonlandırıp, bu ülkelerde kariyerine uygun olan bir takıma transfer olacak.

Gelecek yaz evlenmeleri beklenen çiftten Mesut Özil’in kariyerinde önemli bir değişikliğe yol açacak bu kararı, çiftin nikahını erkene çekebileceği ihtimallerini güçlendirdi.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı