Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Milli Görüş’ün kanalı TV 5 atağa geçti! Yeni programlar geliyor

Televizyon

Milli Görüş’ün kanalı TV 5 atağa geçti! Yeni programlar geliyor

Milli Görüş’ün televizyon kanalı olan TV 5, genel yayın yönetmeninin değişmesi ardından değişim için harekete geçti.

Milli Görüş'ün kanalı TV 5 atağa geçti! Yeni programlar geliyor

Ankara temsilciliği görevini yürüten Mustafa Yılmaz’ın kanalın genel yayın yönetmeni olması ardından atağa kalkan TV 5, sürpriz isimler ile ekranlara yeni programlara getirmeye hazırlanıyor.

Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun danışmanlarından Etyen Mahçupyan ile CNN Türk’e veda eden Ahu Özyurt, TV 5 ekranlarında birlikte program sunacaklar. Kanal’da ekrana gelecek yeni program ise sadece bu isimler ile sınırlı değil.

Yeni Şafak yazarlarından Ali Bayramoğlu ve Marmara Üniversitesi’nde görevli Prof. Dr. Emra Bağce’de yine birlikte program sunacaklar. Bu isimler dışında Milli Görüş’ün lideri rahmetli Necmettin Erbakan’ın danışmanlarından Osman Altuğ’da yine kanalda program sunacak isimler arasında yer alıyor.

Karar gazetesinde yazan Yıldıray Oğur ve İbrahim Kahveci’de yine kanalda program sunacak diğer iki isim olacak.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı