Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Milyonluk düğün gerçekleşti

Magazin

Milyonluk düğün gerçekleşti

Ünlü şarkıcı Bengü ve armatör Selim Selimoğlu geçtiğimiz akşam Raffles Otel’de gerçekleşen düğün ile dünya evine girdi. Muhteşem düğün, çifte ise 1 milyon liranın üzerinde bir meblağa mal oldu.

Düğün sabahında, ünlü şarkıcı Bengü’nün evi davul ve zurnalar eşliğinde renkli görüntülere sahne oldu. Davul ve zurnalar eşliğinde evin balkonunda ve bahçesinde ünlü şarkıcı dans ederken, etrafa da paralar saçıldı.

Gelin tercihini pronovias model gelinlikten yana kullanırken, armatör damat ise Vakko’yu tercih etti. 600 kişinin katıldığı, Sadi Events tarafından organize edilen düğüne cemiyet, sanat ve müzik dünyasından pek çok isim katıldı.

bengü selim selimoğlu düğünü

Ünlü şarkıcı’nın şahitliğini yapan ünlü şarkıcı Kenan Doğulu’da gecede yer alan isimlerden oldu. Gecenin diğer şahitleri ise, Revna Demirören, Tahir Kıran, Eda Güzelcik ve Beliz Şen oldu.

Düğüne katılan isimler arasında, Revna Demirören’in kızı Yelda Demirören, Serdar Ortaç – Chloe Loughnan çifti, Ziynet Sali, Çağla Şikel, Murat Yıldırım – İmane Elbani çifti, Kenan Doğulu – Beren Saat çifti ve Esra Erol – Ali Özbir çifti gibi ünlü isimler yer aldı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı